ارسال کالا در تهران

  • ارسال فوری با هزینه پیک

با انتخاب این روش ارسال هزینه حمل‌ونقل کالا در شهر تهران (مناطق 22 گانه) به عهده سفارش‌دهنده می‌باشد. پس از ثبت سفارش در ساعت‌های کاری، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و با انجام هماهنگی‌های لازم با شما، کالا طی مدت حداکثر 6 ساعت به شما تحویل داده می‌شود.

  • ارسال رایگان

این روش ارسال به صورت خودکار برای سفارش‌هایی به ارزش 3,000,000 تومان و بالاتر فعال‌ ‌می‌شود. در این روش ارسال که مختص مناطق 22 گانه شهر تهران می‌باشد، کالا طی حداکثر 24 ساعت کاری پس از زمان ثبت سفارش به‌صورت رایگان تحویل شما می‌شود.

  • ارسال و پرداخت در محل

با انتخاب این روش ارسال که فقط در محدوده شهر تهران (مناطق 22 گانه) و (تا سقف 5.000.000 تومان) انجام می‌شود، کالا توسط همکاران ما طی 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به شما تحویل داده می‌شود و هزینه فاکتور توسط کارت‌خوان سیار از شما دریافت می‌شود.

نکته: امکان تحویل کالا در اماکن عمومی مانند کافه، رستوران، کافی‌نت، هتل و ... وجود ندارد. آدرس باید کاملا دقیق و قابل استناد باشد.

ارسال کالا برای شهرستان‌ها

  • ارسال با شرکت تیپاکس و چاپار

اگر سفارش شما قبل از ساعت 17 روزهای کاری ثبت شود کالای شما در همان روز حوالی ساعت 18 تحویل شرکت تیپاکس یا چاپار شده و شماره بارنامه برای شما ارسال می‌گردد. کالا طی حداکثر 24 ساعت در آدرس ثبت‌شده در سفارش به شما تحویل داده می‌شود و هزینه تیپاکس به‌صورت پس‌کرایه از شما دریافت می‌شود.